Činnost v nečinnosti - pracovní název nového alba?

29. října 2009 v 12:33 | Arianne Meri Oceansoul |  Ostatní
Zdravím všechny a opět se omlouvám za svou dlouhodobou neaktivitu ;) Je totiž docela lehké zapomenout na existenci dvou blogů za každodenního ruchu, školy, která krade víc času než kdykoli předtím a vůbec - při životě, ve kterém je stále co dělat. Určitě mi rozumíte.


Takže první věc, o které už ale zřejmě většina z vás ví: silně známá (dokonce i u nás ji hrávali v rádiích, to je už téměř zázrak) finská skupina The Rasmus přizvala ke spolupráci Anette, aby spolu dali finální podobu jejich dávné, zapomenuté a nevydané písně. Tak vzniklo video k songu October & April, vizuálně opravdu hezký počin, duet Arsky a Lauriho si taktéž zasloužil moje sympatie a píseň samotná je taková odlehčená, melodická, jemná... Nu, konec žvástů, zvědaví nechť se odeberou směr YouTube. ;)

A zpráva druhá:
Opět se začínají rozviřovat diskuze o tom, jaké bude pomalu, ale jistě připravované nové album Nightwish. Troy Donockley se na něm bude vydatně podílet stejně jako na hartwallském zakončovacím koncertu a údajně to celé bude ,,překvapivé". Ještě zajímavější však je, že už možná známe pracovní název alba - Wind Embraced.
A tady oficiální citace z Wikipedie - od kohosi kdesi, ale co když je to pravda. =P

,,In the June 2009 edition of the Finnish magazine, Soundi, Holopainen stated he had started work on the new album. In October 2009, the working title of the album was revealed as Wind Embraced ("Tuuli ottaneet" as they say in Finland). As of May 2009, he has stated that 3 new songs have been written, including an instrumental piece. In his own words, "[...]I can't reveal to you anymore but there is going to be a big twist so to say, on the next album."

Takže... Tři písně již hotovy, jen ještě bez lyriky, jakási instrumentálka taktéž...

Vzpomínán je též Markův výrok před vydáním Dark Passion Play... že se tehdejší nové album bude jmenovat ,,Faster Harder Nightwish". Snad u toho příště neskončíme. Ale kdo by se netěšil? =)

Update:

Anette před pár dny na svém blogu odpověděla na dotazy, které jí pokládali čtenáři komentující její články. Týkaly se diskuzí o názvu nového alba - domněnky jsou však zřejmě dočista klamné, protože Arska podle vlastních slov tento titul od skladatele ještě nikdy neslyšela a i tak by bylo nerozumné řešit album, které nevyjde dříve než v roce 2011.(=( ) Takže ten někdo si na Wiki podle všeho jen vymýšlel a nakazil tak vcelku rychle větší část fanouškovské obce... No nic, budeme si muset prostě ještě trochu počkat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama