Duben 2009

Jukka - 31!

21. dubna 2009 v 17:16 | Arianne Meri Oceansoul |  Členové
Podívám se na MFF a co nevidím - Jukku s černou košilí a růžovým šátkem, nad tím nápis Happy Birthday! Usmála jsem se a hned začala počítat, kolik že mu to vlastně je... Dopočítala jsem se 31. Zřejmě se už někde daleko koná pořádná oslava, v duchu se k ní přidávám =)

Dále se objevila zpráva, že End of an Era vyjde na Blu-Ray... což mě osobně nijak nedostalo, protože B-R technika u nás ještě nezakotvila =)

The Incredible Nevalainen! :D

The Islander - the Best

20. dubna 2009 v 16:54 | Arianne Meri Oceansoul |  Ocenění, nominace a žebříčky
Tuomas si prosazoval lodě, někoho napadlo dát ty lodě do vzduchu... Tak se rodil klip The Islander. Natočen byl za direkce režiséra jménem Stobe Harju (ano, správně, ve skloňování se raději nebudu přliš hrabat) kdesi za polárním kruhem v kruhu ohnivém, Marko s kytarou jinou nežli basovou, Jukka s ,,dřevěným" bubnem... Starý námořník, pokroucené stromy, celková šedivost a ponurost. Tak nakonec vypadal klip The Islander.
Celkově je to opravdu atmosférická podívaná, není tedy divu, že byl oceněn jako nejlepší klip roku 2008 a NW tak získala cenu ,,Muuvi".
A pokud byste čirou náhodou zapomněli, jak vlastně ono oceněné video vypadalo, tady ho máte ještě jednou na YT:

Megakoncert

1. dubna 2009 v 21:01 | Arianne Meri Oceansoul |  Zajímavosti
Bubeník předvádějící kouzelnická čísla během hraní, klávesák s bezdrátovými klávesami (to si zatím moje fantazie nějak neumí vysvětlit :D) a zbytek skupiny projíždějící se na velbloudech během průběhu vystoupení odehrávajícího se na vodě - toto se chystá jako monumentální závěr jedné velkolepé a úspěšné tour. Že neuhodnete, jaká banda má tohle na svědomí?? =)